Hager Univers N Afdekplaat Met sleuf horizontaal, 450x500 MM, 6x12 modulen, set 10 ST - US32A9
Artikelnummer: 26646444 | Fabrikantnummer: US32A9 | EAN: 3250616365278
Het productnummer van de fabrikant is US32A9. Het EAN nummer is 3250616365278. Het interne artikelnummer is 26646444.
| Klasse |
Deksel installatiekast
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Univers N
Toon alle producten in deze serie |
| Scharnierend | Nee |
| Kleur | Wit |
| Breedte | 500 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Materiaal | Kunststof |
| Diepte | 56 mm |
| Transparant | Nee |
| Snelsluiting | Ja |
| Hoogte | 450 mm |
| Aantal rijen | 3 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over HagerArtikelnummer: 26646444
Fabrikantnummer: US32A9