Hager Bouwgroep,universn 450x500mm voor lastomschakelaar automatisch 630 - UC32TM3
Artikelnummer: 22610999 | Fabrikantnummer: UC32TM3 | EAN: 3250616370654
Het productnummer van de fabrikant is UC32TM3. Het EAN nummer is 3250616370654. Het interne artikelnummer is 22610999.
| Klasse |
Inbouwunit met schakelaars
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Univers N
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 500 mm |
| Diepte | 320 mm |
| Geschikt voor vermogensschakelaar | Nee |
| Geschikt voor lastscheider | Nee |
| Hoogte | 450 mm |
| Met afdekking | Ja |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Kunststof afdekplaat | Ja |
| Geschikt voor omschakelaar | Ja |
| Incl. lastscheider | Nee |
| Met verdeelklemmen | Nee |
| Incl. nulspanningsschakelaar | Nee |
| Incl. vermogensschakelaar | Nee |
| Geschikt voor nulspanningsschakelaar | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom | 630 A |
| Incl. omschakelaar | Nee |
| Aantal polen | |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over HagerArtikelnummer: 22610999
Fabrikantnummer: UC32TM3