Hager Bouwgroep,universn,450x750mm,voor rijgklemmen horizontaal - UC33RK
Artikelnummer: 22611010 | Fabrikantnummer: UC33RK | EAN: 3250616370401
Het productnummer van de fabrikant is UC33RK. Het EAN nummer is 3250616370401. Het interne artikelnummer is 22611010.
| Klasse |
Inbouwunit voor modulaire componenten
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Univers N
Toon alle producten in deze serie |
| Diepte | 110 mm |
| Breedte | 750 mm |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Aantal DIN-rails | 2 |
| Hoogte | 450 mm |
| Moduleafstand | 150 mm |
| Met bus-rail | Nee |
| Aantal module-eenheden per DIN-rail | |
| Categorieën | Groepenkasten |
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over HagerArtikelnummer: 22611010
Fabrikantnummer: UC33RK