Hager Univers N Bouwsteen, 300x250 MM, met 2-polige raildrager pe/ N, draaibaar - UE21PEN
Artikelnummer: 26646430 | Fabrikantnummer: UE21PEN | EAN: 3250616151444
Het productnummer van de fabrikant is UE21PEN. Het EAN nummer is 3250616151444. Het interne artikelnummer is 26646430.
| Klasse |
Inbouwunit met railsystemen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Univers N
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 250 mm |
| Aantal polen | 2 |
| Diepte | 110 mm |
| Hartafstand rail | 60 mm |
| Dikte rail | 5 mm |
| Hoogte | 300 mm |
| Met afdekking | Ja |
| Hoogte rail | 12 mm |
| Max.(meet)stroom | A |
| Kortsluitvastheid (Icw) | kA |
| Categorieën | Groepenkasten |
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over HagerArtikelnummer: 26646430
Fabrikantnummer: UE21PEN