Hager VENTILATIEKAP IP3X FZ403WP - FZ403WP
Artikelnummer: 23551124 | Fabrikantnummer: FZ403WP | EAN: 3250617770200
Het productnummer van de fabrikant is FZ403WP. Het EAN nummer is 3250617770200. Het interne artikelnummer is 23551124.
| Klasse |
Dak-/vloerelement voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Univers
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 250 mm |
| RAL-nummer | 7035 |
| Hoogte | 50 mm |
| Diepte | 120 mm |
| Kleur | Grijs |
| Met kabelinvoer | Nee |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 400 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 350 mm |
| Geschikt voor dakbeplanking | Nee |
| Geschikt voor vloerbeplanking | Nee |
| Met ontluchting | Ja |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Geschikt voor buiteninstallatie | Nee |
| Categorieën | Groepenkasten |
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over Hager