Hager Verbindingsset verdeler ip44 breedte 300 verticaal - FZ441B
Artikelnummer: 22610810 | Fabrikantnummer: FZ441B | EAN: 3250612778645
Het productnummer van de fabrikant is FZ441B. Het EAN nummer is 3250612778645. Het interne artikelnummer is 22610810.
| Klasse |
Componenten voor opstelling/koppeling voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Univers
Toon alle producten in deze serie |
| RAL-nummer | 9010 |
| Breedte | 300 mm |
| Hoogte | 15 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Overig |
| Uitvoering | Verbindingsset, boven |
| Categorieën | Groepenkasten |
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over HagerArtikelnummer: 22610810
Fabrikantnummer: FZ441B