Veldverdeler Ip44 geïsoleerd 650x550x161mm 96 modulen quickconnect - FWB42P
Artikelnummer: 26636722 | Fabrikantnummer: FWB42P | EAN: 3250612736416
Het productnummer van de fabrikant is FWB42P. Het EAN nummer is 3250612736416. Het interne artikelnummer is 26636722.
| Klasse |
Installatiekast met DIN-rail leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Veldverdeler
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| RAL-nummer | 9010 |
| Breedte | 550 mm |
| Montagewijze | Opbouw |
| Kleur | Wit |
| Inbouwdiepte | 0 mm |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Met montageplaat | Nee |
| Uitvoering deksel | Gesloten |
| Transparant deksel/deur | Nee |
| Hoogte | 650 mm |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Diepte | 165 mm |
| Met slot | Nee |
| Type deur | Enkel |
| Verzegelbaar | Nee |
| Met N-verbreekslede | Nee |
| Breedte in module-eenheden | 24 |
| Aantal rijen | 4 |
| Soort afdekking | Deur |
| Type sluiting | Overig |
| Inwendige diepte | 156 mm |
| Nulleider verbindingsblok | Nee |
| Signaaldoorlatende deur | Nee |
| Aard-verbindingsblok | Nee |
| Inbouwhoogte | 650 mm |
| Inbouwbreedte | 550 mm |
| Met DIN-rail | Ja |
| Aantal openingen voor stopcontacten | |
| Categorieën |
Modulekasten
Groepenkasten |
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over HagerArtikelnummer: 26636722
Fabrikantnummer: FWB42P