Hager Verbindingsset gelijke klasse 750 MM - FZ718
Artikelnummer: 22720703 | Fabrikantnummer: FZ718 | EAN: 3250612767182
Het productnummer van de fabrikant is FZ718. Het EAN nummer is 3250612767182. Het interne artikelnummer is 22720703.
| Klasse |
Componenten voor opstelling/koppeling voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Univers
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 162 mm |
| RAL-nummer | 7035 |
| Hoogte | 60 mm |
| Kleur | Grijs |
| Diepte | 260 mm |
| Model | Verbindingsset, boven |
| Categorieën | Groepenkasten |
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over Hager