Hager Verbindingsset horizontaal voor 400 MM diepe FR behuizingen - FZ721B
Artikelnummer: 21027813 | Fabrikantnummer: FZ721B | EAN: 3250610701546
Het productnummer van de fabrikant is FZ721B. Het EAN nummer is 3250610701546. Het interne artikelnummer is 21027813.
| Klasse |
Montagetoebehoren voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Univers
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 50 mm |
| Hoogte | 400 mm |
| Diepte | 2 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Overig |
| Onderdeel | Nee |
| Toebehoren | Nee |
| Categorieën | Groepenkasten |
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over HagerArtikelnummer: 21027813
Fabrikantnummer: FZ721B