Hager Verbindingsset verd.ip44 B550 vert. - FZ442B
Artikelnummer: 22411365 | Fabrikantnummer: FZ442B | EAN: 3250612778652
Het productnummer van de fabrikant is FZ442B. Het EAN nummer is 3250612778652. Het interne artikelnummer is 22411365.
| Klasse |
Componenten voor opstelling/koppeling voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Univers
Toon alle producten in deze serie |
| RAL-nummer | 9010 |
| Breedte | 340 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Hoogte | 140 mm |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Overig |
| Model | Verbindingsset, boven |
| Categorieën | Groepenkasten |
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over Hager