Hager Verdeelklem 4-polig 125 A 2X 35 MM² - KJ125A
Artikelnummer: 26646426 | Fabrikantnummer: KJ125A | EAN: 3250610144466
Het productnummer van de fabrikant is KJ125A. Het EAN nummer is 3250610144466. Het interne artikelnummer is 26646426.
| Klasse |
Inbouwunit met verdeelklemmen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Breedte | 126 mm |
| Aantal polen | 2 |
| Hoogte | 96 mm |
| Diepte | 44 mm |
| Aantal klemposities per pool | 12 |
| Met nulrail | Nee |
| Met PE-rail | Nee |
| Aderdoorsnede soepel met huls | 1.5 - 35 mm² |
| Aderdoorsnede massieve draad | 1.5 - 35 mm² |
| Max.(meet)stroom | 125 A |
| Categorieën | Groepenkasten |
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over Hager