Hager Installatiekast leeg (vloer) verdeler ip40 kunststof 12 module - VF112PF
Artikelnummer: 21369249 | Fabrikantnummer: VF112PF | EAN: 3250616465398
Het productnummer van de fabrikant is VF112PF. Het EAN nummer is 3250616465398. Het interne artikelnummer is 21369249.
| Klasse |
Installatiekast met DIN-rail leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Golf
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| RAL-nummer | 9010 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Kleur | Wit |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Breedte | 352 mm |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Inbouwdiepte | 72 mm |
| Breedte in module-eenheden | 12 |
| Met montageplaat | Nee |
| Hoogte | 293 mm |
| Uitvoering deksel | Gesloten |
| Transparant deksel/deur | Nee |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Met slot | Nee |
| Type deur | Enkel |
| Aantal rijen | 1 |
| Verzegelbaar | Nee |
| Met N-verbreekslede | Nee |
| Soort afdekking | Deur |
| Type sluiting | Overig |
| Diepte | 97.5 mm |
| Inbouwhoogte | 257 mm |
| Aard-verbindingsblok | Ja |
| Nulleider verbindingsblok | Nee |
| Inwendige diepte | 97.5 mm |
| Inbouwbreedte | 318 mm |
| Signaaldoorlatende deur | Ja |
| Met DIN-rail | Ja |
| Aantal openingen voor stopcontacten | |
| Categorieën | Groepenkasten |
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over HagerArtikelnummer: 21369249
Fabrikantnummer: VF112PF