Hager Univers FL installatiekast leeg (wand) verdeler geisoleerd uv coating 850x550mm ip65 - FL33SP
Artikelnummer: 20105435 | Fabrikantnummer: FL33SP | EAN: 3250616000308
Het productnummer van de fabrikant is FL33SP. Het EAN nummer is 3250616000308. Het interne artikelnummer is 20105435.
| Klasse |
Installatiekast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Univers
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Slagvastheid | IK10 |
| Montagewijze | Opbouw |
| RAL-nummer | 7035 |
| Kleur | Grijs |
| Functiebehoud | Geen |
| Met montageplaat | Nee |
| Breedte | 850 mm |
| Diepte | 300 mm |
| Aanbouwmogelijkheid | Nee |
| Uitvoering deksel | Gesloten |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Transparant deksel/deur | Nee |
| Geschikt voor bliksembeveiliging | Ja |
| Hoogte | 550 mm |
| Type deur | Enkel |
| Soort afdekking | Deur |
| Aantal rijen | 3 |
| Met slot | Ja |
| Breedte in module-eenheden | 36 |
| Plaatdikte deur/deksel | 2 mm |
| Nom. stroom (In) | 630 A |
| Aantal leidinginvoeringen | 0 |
| Aantal uitsparingen voor flensplaten | 0 |
| Plaatdikte kast | 2 mm |
| Aantal modulen | 108 |
| Inwendige diepte | 150 mm |
| Inbouwdiepte | 300 mm |
| Deksel met drukontlasting | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Categorieën | Groepenkasten |
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over HagerArtikelnummer: 20105435
Fabrikantnummer: FL33SP