Hager Univers FR ip55 installatiekast leeg (vloer) verdeler + 100MM sokkel 1550x1950mm ip55 - FR26V1
Artikelnummer: 21027859 | Fabrikantnummer: FR26V1 | EAN: 3250616005334
Het productnummer van de fabrikant is FR26V1. Het EAN nummer is 3250616005334. Het interne artikelnummer is 21027859.
| Klasse |
Installatiekast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Univers
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Slagvastheid | IK10 |
| Geschikt voor buitengebruik | Nee |
| RAL-nummer | 7035 |
| Kleur | Grijs |
| Functiebehoud | Geen |
| Met montageplaat | Nee |
| Diepte | 400 mm |
| Uitvoering deksel | Gesloten |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Met slot | Nee |
| Hoogte | 1950 mm |
| Transparant deksel/deur | Ja |
| Geschikt voor bliksembeveiliging | Nee |
| Inbouwdiepte | 400 mm |
| Oppervlaktebescherming | Poedercoating |
| Breedte in module-eenheden | 24 |
| Soort afdekking | Deur |
| Aantal rijen | 12 |
| Montagewijze | Staande opstelling |
| Plaatdikte kast | 1.5 mm |
| Type deur | Dubbel |
| Aantal leidinginvoeringen | 12 |
| Inwendige diepte | 400 mm |
| Plaatdikte deur/deksel | 1.5 mm |
| Aantal modulen | 864 |
| Aantal uitsparingen voor flensplaten | 12 |
| Nom. stroom (In) | 800 A |
| Breedte | 1550 mm |
| Deksel met drukontlasting | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Categorieën | Groepenkasten |
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over HagerArtikelnummer: 21027859
Fabrikantnummer: FR26V1