Hager Univers FR ip55 installatiekast leeg (vloer) verdeler + 100MM sokkel 1300x1800mm ip55 - FR15S1
Artikelnummer: 21027996 | Fabrikantnummer: FR15S1 | EAN: 3250616003873
Het productnummer van de fabrikant is FR15S1. Het EAN nummer is 3250616003873. Het interne artikelnummer is 21027996.
| Klasse |
Installatiekast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Univers
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Slagvastheid | IK10 |
| Geschikt voor buitengebruik | Nee |
| RAL-nummer | 7035 |
| Hoogte | 1800 mm |
| Kleur | Grijs |
| Functiebehoud | Geen |
| Met montageplaat | Nee |
| Uitvoering deksel | Gesloten |
| Transparant deksel/deur | Nee |
| Diepte | 275 mm |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Breedte | 1300 mm |
| Met slot | Nee |
| Geschikt voor bliksembeveiliging | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Poedercoating |
| Breedte in module-eenheden | 24 |
| Soort afdekking | Deur |
| Aantal leidinginvoeringen | 10 |
| Aantal rijen | 11 |
| Montagewijze | Staande opstelling |
| Plaatdikte kast | 1.5 mm |
| Type deur | Dubbel |
| Inbouwdiepte | 275 mm |
| Aantal uitsparingen voor flensplaten | 10 |
| Plaatdikte deur/deksel | 1.5 mm |
| Inwendige diepte | 275 mm |
| Nom. stroom (In) | 800 A |
| Aantal modulen | 660 |
| Deksel met drukontlasting | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Categorieën | Groepenkasten |
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over HagerArtikelnummer: 21027996
Fabrikantnummer: FR15S1