Hager Univers FR ip55 installatiekast leeg (vloer) verdeler + 100MM sokkel 550x1800mm ip55 - FR12S1
Artikelnummer: 21027718 | Fabrikantnummer: FR12S1 | EAN: 3250616003811
Het productnummer van de fabrikant is FR12S1. Het EAN nummer is 3250616003811. Het interne artikelnummer is 21027718.
| Klasse |
Installatiekast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Univers
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Slagvastheid | IK10 |
| Breedte | 550 mm |
| Geschikt voor buitengebruik | Nee |
| RAL-nummer | 7035 |
| Hoogte | 1800 mm |
| Kleur | Grijs |
| Functiebehoud | Geen |
| Met montageplaat | Nee |
| Uitvoering deksel | Gesloten |
| Transparant deksel/deur | Nee |
| Diepte | 275 mm |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Met slot | Nee |
| Type deur | Enkel |
| Geschikt voor bliksembeveiliging | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Poedercoating |
| Breedte in module-eenheden | 24 |
| Soort afdekking | Deur |
| Aantal rijen | 11 |
| Aantal uitsparingen voor flensplaten | 4 |
| Aantal leidinginvoeringen | 4 |
| Montagewijze | Staande opstelling |
| Plaatdikte kast | 1.5 mm |
| Inbouwdiepte | 275 mm |
| Plaatdikte deur/deksel | 1.5 mm |
| Inwendige diepte | 275 mm |
| Nom. stroom (In) | 800 A |
| Aantal modulen | 264 |
| Deksel met drukontlasting | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Categorieën | Groepenkasten |
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over HagerArtikelnummer: 21027718
Fabrikantnummer: FR12S1