Hager Sokkel ip54 600x100x400 MM klasse ii - FZ902SD
Artikelnummer: 22610841 | Fabrikantnummer: FZ902SD | EAN: 3250612757619
Het productnummer van de fabrikant is FZ902SD. Het EAN nummer is 3250612757619. Het interne artikelnummer is 22610841.
| Klasse |
Sokkel voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Univers
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 600 mm |
| Hoogte | 100 mm |
| Kleur | Grijs |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 7035 |
| Diepte | 400 mm |
| Geschikt voor kabelrangering | Ja |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 400 mm |
| Geschikt voor be-/ontluchting | Nee |
| Max. belastbaarheid | 600 kg |
| Geschikt voor buiteninstallatie | Nee |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 610 mm |
| Model | Sokkel tussenplaat |
| Categorieën | Groepenkasten |
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over Hager