Hager Univers FZ deur kast/lessenaar aanslagdeur H1900MM B350MM D20MM staal grijs - FZ216D
Artikelnummer: 22610798 | Fabrikantnummer: FZ216D | EAN: 3250612794867
Het productnummer van de fabrikant is FZ216D. Het EAN nummer is 3250612794867. Het interne artikelnummer is 22610798.
| Klasse |
Deur/bedieningstableau voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Univers
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 350 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Diepte | 20 mm |
| Uitvoering als deur voor vergrendeling scheidingsschakelaar | Nee |
| Hoogte | 1900 mm |
| Uitvoering als zichtdeur | Ja |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Model | Aanslagdeur |
| Categorieën | Groepenkasten |
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over HagerArtikelnummer: 22610798
Fabrikantnummer: FZ216D