Hager Verdiepingsbeugel 25 MM koppelstuk (2 stuks) - UZ25AK
Artikelnummer: 21369134 | Fabrikantnummer: UZ25AK | EAN: 3250616367203
Het productnummer van de fabrikant is UZ25AK. Het EAN nummer is 3250616367203. Het interne artikelnummer is 21369134.
| Klasse |
Montagetoebehoren voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Univers N HS
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 150 mm |
| Hoogte | 50 mm |
| Diepte | 180 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Overig |
| Onderdeel | Nee |
| Toebehoren | Nee |
| Categorieën | Groepenkasten |
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over Hager