Hager Verdiepingsbeugel univers N 100-150 MM (50 stuks) - UZ04Z1
Artikelnummer: 21369139 | Fabrikantnummer: UZ04Z1 | EAN: 3250616364417
Het productnummer van de fabrikant is UZ04Z1. Het EAN nummer is 3250616364417. Het interne artikelnummer is 21369139.
| Klasse |
Montagetoebehoren voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Univers N HS
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 290 mm |
| Diepte | 130 mm |
| Hoogte | 180 mm |
| Onderdeel | Nee |
| Toebehoren | Nee |
| Type toebehoren/onderdelen | 19" bevestigingsbeugel |
| Categorieën | Groepenkasten |
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over HagerArtikelnummer: 21369139
Fabrikantnummer: UZ04Z1