Hager Verdiepingsbeugel univers N 85-100 MM (50 stuks) - UZ03Z1
Artikelnummer: 21369133 | Fabrikantnummer: UZ03Z1 | EAN: 3250616364394
Het productnummer van de fabrikant is UZ03Z1. Het EAN nummer is 3250616364394. Het interne artikelnummer is 21369133.
| Klasse |
Montagetoebehoren voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Univers N HS
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 171 mm |
| Hoogte | 282 mm |
| Diepte | 116 mm |
| Onderdeel | Nee |
| Toebehoren | Nee |
| Type toebehoren/onderdelen | 19" bevestigingsbeugel |
| Categorieën | Groepenkasten |
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over HagerArtikelnummer: 21369133
Fabrikantnummer: UZ03Z1