Hager Vertigroup Identificatie Houder 00 185 transparant - LV8Y00BK
Artikelnummer: 26704550 | Fabrikantnummer: LV8Y00BK | EAN: 3250617654258
Het productnummer van de fabrikant is LV8Y00BK. Het EAN nummer is 3250617654258. Het interne artikelnummer is 26704550.
| Klasse |
Tekststrookblad
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Vertigroup
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 50 mm |
| Kleur | Wit |
| Halogeenvrij | Ja |
| Lengte | 113 mm |
| Transparant | Ja |
| Zelfklevend | Nee |
| Tekst/Belettering | Zonder opschrift |
| Hoogte | 10 mm |
| Magnetisch | Nee |
| Metallic | Nee |
| Fluorescerend | Nee |
| Diameter | mm |
| Categorieën |
Datanetwerkmaterialen
Coax en data |
Hager Vertigroup GR. 00, 3-polig schakelend met kooiklemaansluiting, verhoogd, 160 A
Artikelnummer: 26704529
Fabrikantnummer: LV8SG00HRTPW
Hager Vertigroup GR. 00, 1-polig schakelend met M8 aansluiting, 160 A
Artikelnummer: 26704534
Fabrikantnummer: LV8SG00STE
Hager Vertigroup GR. 00, 1-polig schakelend met M8 aansluiting, verhoogd, 160 A
Artikelnummer: 26704544
Fabrikantnummer: LV8SG00HSTEW
Hager Vertigroup GR. 00, 3-polig schakelend met M8 aansluiting, verhoogd, 160 A
Artikelnummer: 26704546
Fabrikantnummer: LV8SG00HSTPW
Hager Vertigroup GR. 00, 1-polig schakelend met kooiklemaansluiting, verhoogd, 160 A
Artikelnummer: 26704548
Fabrikantnummer: LV8SG00HRTEW
Hager Vertigroup GR. 00, 1-polig schakelend met kooiklemaansluiting, 160 A
Artikelnummer: 26704553
Fabrikantnummer: LV8SG00RTE
Hager Vertigroup GR. 00, 3-polig schakelend met kooiklemaansluiting, 160 A
Artikelnummer: 26704554
Fabrikantnummer: LV8SG00RTPS
Hager Vertigroup GR. 00, 3-polig schakelend met M8 aansluiting, 160 A
Artikelnummer: 26704557
Fabrikantnummer: LV8SG00STPS
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over HagerArtikelnummer: 26704550
Fabrikantnummer: LV8Y00BK