Hager Vertigroup Stroomtrafo Klasse 1, grootte 00 150/5 A 5 va - LV8Z00W150
Artikelnummer: 26704535 | Fabrikantnummer: LV8Z00W150 | EAN: 3250617654616
Het productnummer van de fabrikant is LV8Z00W150. Het EAN nummer is 3250617654616. Het interne artikelnummer is 26704535.
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Vertigroup
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Primaire meetstroomsterkte In | 150 A |
| Geijkt | Nee |
| Nauwkeurigheidsklasse | 1 |
| Snapbevestiging | Ja |
| Met koperrail | Nee |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Secundaire nom. stroom | 5 A |
| Openingsdiameter | 21 mm |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 2.5 VA |
| Aansluiting secundair | Schroefaansluiting |
| Model | Overschuif stroommeettransformator |
| Opgenomen vermogen | W |
| Hoogte opening | - mm |
| Breedte opening | - mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Hager Vertigroup GR. 00, 3-polig schakelend met kooiklemaansluiting, verhoogd, 160 A
Artikelnummer: 26704529
Fabrikantnummer: LV8SG00HRTPW
Hager Vertigroup GR. 00, 1-polig schakelend met M8 aansluiting, verhoogd, 160 A
Artikelnummer: 26704544
Fabrikantnummer: LV8SG00HSTEW
Hager Vertigroup GR. 00, 3-polig schakelend met M8 aansluiting, verhoogd, 160 A
Artikelnummer: 26704546
Fabrikantnummer: LV8SG00HSTPW
Hager Vertigroup GR. 00, 1-polig schakelend met kooiklemaansluiting, verhoogd, 160 A
Artikelnummer: 26704548
Fabrikantnummer: LV8SG00HRTEW
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over HagerArtikelnummer: 26704535
Fabrikantnummer: LV8Z00W150