Hager Vertigroup Stroomtrafo Klasse 1, 1000/5 A 5 va - LV8ZW1000
Artikelnummer: 26704536 | Fabrikantnummer: LV8ZW1000 | EAN: 3250617654661
Het productnummer van de fabrikant is LV8ZW1000. Het EAN nummer is 3250617654661. Het interne artikelnummer is 26704536.
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Vertigroup
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 5 VA |
| Geijkt | Nee |
| Nauwkeurigheidsklasse | 1 |
| Met koperrail | Nee |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Snapbevestiging | Nee |
| Secundaire nom. stroom | 5 A |
| Openingsdiameter | 21 mm |
| Primaire meetstroomsterkte In | 1000 A |
| Aansluiting secundair | Schroefaansluiting |
| Model | Overschuif stroommeettransformator |
| Opgenomen vermogen | W |
| Hoogte opening | - mm |
| Breedte opening | - mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over HagerArtikelnummer: 26704536
Fabrikantnummer: LV8ZW1000