Hager Vision 11-Groepenverdeler, HS, 3X als 40a +haco, 3F - VKG434L-A
Artikelnummer: 26697070 | Fabrikantnummer: VKG434L-A | EAN: 3250610141229
Het productnummer van de fabrikant is VKG434L-A. Het EAN nummer is 3250610141229. Het interne artikelnummer is 26697070.
| Klasse |
Installatiekast
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
VISION
Toon alle producten in deze serie |
| Met contactdoos | Nee |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Breedte | 220 mm |
| Montagewijze | Opbouw |
| RAL-nummer | 7035 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Afsluitbaar | Nee |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Met transparant deksel | Nee |
| Aantal fasen | 3 |
| Breedte in module-eenheden | 12 |
| Diepte | 89 mm |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Hoogte | 475 mm |
| Aantal rijen | 2 |
| Soort afdekking | Deksel |
| Beveiliging | Installatie-/aardlekautomaat |
| Aantal polen hoofdschakelaar | 4 |
| Kookgroep | Geen |
| Totaal aantal groepen | 12 |
| Kookgroep geschikt als krachtgroep | Nee |
| Met beltransformator | Nee |
| Aantal groepen achter aardlekschakelaar | 11 |
| Aantal directe groepen | 1 |
| Aantal lichtgroepen | 11 |
| Met N-verbreekslede | Nee |
| Geschikt voor data | Nee |
| Hoofdschakelaar - nom. stroom | 40 A |
| Aantal aardlekschakelaars 30 mA | 1 |
| Aardlekschakelaar op de voeding (RCD) | Nee |
| Hoge afschermingsgraad (High-integrity) | Nee |
| Aantal boogfout detectie apparaten | 0 |
| Met meter | Nee |
| Zekering lastscheider (MCB + 2 x RCD) | Nee |
| Dubbele aardlekzekering (2 x RCD) | Nee |
| Bescherming hoofdschakelaar | Ja |
| Aantal eenfasige miniatuurstroomonderbrekers (MCB) | 11 |
| Uitgaande verbindingen met connectors voor insteekbare gebouwinstallatie | Nee |
| Opgenomen vermogen | W |
| Inbouwhoogte | mm |
| Inbouwbreedte | mm |
| Aantal aardlekstroomonderbrekers/AFDD | |
| Inbouwdiepte | - mm |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 230 V | kA |
| Aantal uitgaande lijnen | |
| Aantal driefasige miniatuurstroomonderbrekers (MCB) | |
| Aantal aardlekautomaten | |
| Aantal aardlekschakelaars 300 mA | |
| Categorieën | Groepenkasten |
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over HagerArtikelnummer: 26697070
Fabrikantnummer: VKG434L-A