Hager Vision Uitbreidingsset 1P+N haco 16a/300 ma (afa916h) - VKS23SA
Artikelnummer: 26697090 | Fabrikantnummer: VKS23SA | EAN: 3250610141465
Het productnummer van de fabrikant is VKS23SA. Het EAN nummer is 3250610141465. Het interne artikelnummer is 26697090.
| Klasse |
Aardlekautomaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
VISION
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Frequentie | 50 Hz |
| Beschermingsgraad (IP) | IP2X |
| Uitschakelkarakteristiek | C |
| Type lekstroom | A |
| Overspanningscategorie | 3 |
| Aantal polen (totaal) | 2 |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Meeschakelende nul | Ja |
| Aantal beveiligde polen | 1 |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| High-immunity uitvoering | Nee |
| Nom. afschakelvermogen IEC 60947-2 | 6 kA |
| Nom. foutstroom | 0.3 A |
| Nom. (meet)spanning | 240 V |
| Inbouwdiepte | 68 mm |
| Met vergrendelingsvoorziening | Nee |
| Nom. isolatiespanning Ui | 500 V |
| Nom. (meet)stroom | 16 A |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 1 - 16 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 1 - 25 mm² |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 40 °C |
| Nom. kortsluitafschakelvermogen Icn volgens EN 61009-1 | 6 kA |
| Afschakelkarakteristiek | Onvertraagd |
| Nom. afschakelvermogen volgens EN 61009 | 6 kA |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 4 kV |
| Stootstroomvastheid | 0.25 kA |
| Verliesvermogen | 5.2 W |
| Categorieën |
Aardlekautomaat
Componenten Groepenkasten |
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over HagerArtikelnummer: 26697090
Fabrikantnummer: VKS23SA