Hager Vloerrooster toebehoren plaatstaal voor bouwgrootte 142/162 - ZAY90266
Artikelnummer: 22713742 | Fabrikantnummer: ZAY90266 | EAN: 3250611072621
Het productnummer van de fabrikant is ZAY90266. Het EAN nummer is 3250611072621. Het interne artikelnummer is 22713742.
| Klasse |
Dak-/vloerelement voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Buitenopstellingskast
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 590 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Hoogte | 45 mm |
| Met kabelinvoer | Nee |
| Met ontluchting | Nee |
| Uitvoering oppervlakte | Verzinkt |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 220 mm |
| Geschikt voor dakbeplanking | Nee |
| Geschikt voor vloerbeplanking | Ja |
| Diepte | 390 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 320 mm |
| Geschikt voor buiteninstallatie | Ja |
| RAL-nummer | |
| Categorieën | Groepenkasten |
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over HagerArtikelnummer: 22713742
Fabrikantnummer: ZAY90266