Hager Vloerrooster toebehoren plaatstaal voor polyester verdeelkast GR.2 - ZAY90272
Artikelnummer: 22713747 | Fabrikantnummer: ZAY90272 | EAN: 3250611072676
Het productnummer van de fabrikant is ZAY90272. Het EAN nummer is 3250611072676. Het interne artikelnummer is 22713747.
| Klasse |
Dak-/vloerelement voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Buitenopstellingskast
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| RAL-nummer | 9006 |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Hoogte | 45 mm |
| Met kabelinvoer | Nee |
| Met ontluchting | Nee |
| Uitvoering oppervlakte | Verzinkt |
| Geschikt voor dakbeplanking | Nee |
| Geschikt voor vloerbeplanking | Ja |
| Diepte | 390 mm |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 315 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 1110 mm |
| Breedte | 1180 mm |
| Geschikt voor buiteninstallatie | Ja |
| Categorieën | Groepenkasten |
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over HagerArtikelnummer: 22713747
Fabrikantnummer: ZAY90272