Hager FWQ installatiekast leeg (wand) staal 550x160x1100mm 168 modulen ip30 - FWQ72P1
Artikelnummer: 11946481 | Fabrikantnummer: FWQ72P1 | EAN: 3250612738939
Het productnummer van de fabrikant is FWQ72P1. Het EAN nummer is 3250612738939. Het interne artikelnummer is 11946481.
| Klasse |
Installatiekast met DIN-rail leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Veldverdeler
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Staal |
| RAL-nummer | 9010 |
| Breedte | 550 mm |
| Montagewijze | Opbouw |
| Kleur | Wit |
| Inbouwdiepte | 0 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Breedte in module-eenheden | 12 |
| Met montageplaat | Nee |
| Transparant deksel/deur | Nee |
| Hoogte | 1100 mm |
| Uitvoering deksel | Met uitsparing |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Diepte | 160 mm |
| Met slot | Nee |
| Soort afdekking | Deksel |
| Verzegelbaar | Nee |
| Met N-verbreekslede | Nee |
| Aantal rijen | 7 |
| Type sluiting | Overig |
| Inwendige diepte | 156 mm |
| Nulleider verbindingsblok | Nee |
| Signaaldoorlatende deur | Nee |
| Aard-verbindingsblok | Nee |
| Inbouwbreedte | 550 mm |
| Inbouwhoogte | 1100 mm |
| Met DIN-rail | Nee |
| Type deur | Overig |
| Aantal openingen voor stopcontacten | |
| Categorieën | Groepenkasten |
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over HagerArtikelnummer: 11946481
Fabrikantnummer: FWQ72P1