Berker Q.1 enkele wip aan-/uit-schakelaar antraciet - 16266086
Artikelnummer: 21066513 | Fabrikantnummer: 16266086 | EAN: 4011334380184
Het productnummer van de fabrikant is 16266086. Het EAN nummer is 4011334380184. Het interne artikelnummer is 21066513.
| Klasse |
Bedieningselement /centraalplaat schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
berker
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Slagvastheid | IK02 |
| Breedte | 58 mm |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Antraciet |
| Controlevenster/verlicht | Nee |
| Met verwisselbare lens/symbool | Nee |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 7021 |
| Bevestigingswijze | Klembevestiging |
| Met indicatieveld | Ja |
| Geschikt voor bussysteem-toetsaansluiting | Ja |
| Hoogte | 58 mm |
| Diepte | 22.5 mm |
| Aftastsymbool / barrièrevrij | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Gebruik | Schakelaar/drukker |
| Opdruk/indicatie | Geen |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Duroplast |
| Model | Enkele wip |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over HagerArtikelnummer: 21066513
Fabrikantnummer: 16266086