Hager Berker Integro Flow wisselschakelaar antraciet mat - 936562505
Artikelnummer: 10988575 | Fabrikantnummer: 936562505 | EAN: 4011334240099
Het productnummer van de fabrikant is 936562505. Het EAN nummer is 4011334240099. Het interne artikelnummer is 10988575.
| Klasse |
Installatieschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager Berker
Toon alle producten van Hager Berker |
| Serie |
Integro
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Nom. (meet-)stroom | 16 A |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlaktebescherming | Geen (onbehandeld) |
| Nom. spanning | 250 V |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Kwaliteitsklasse | Thermoplast |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Kleur | Antraciet |
| RAL-nummer | 7021 |
| Montagewijze | Inbouwinstallatie |
| Schakelmateriaalhoogte | 55.5 mm |
| Schakelmateriaalbreedte | 55.5 mm |
| Bevestigingswijze | Schroefbevestiging |
| Schakelmateriaaldiepte | 25 mm |
| Type schakeling | Wisselschakelaar |
| Aantal wippen | 1 |
| Terugmeldcontact | Nee |
| Wasmachineschakelaar | Nee |
| Bedieningswijze | Wip/drukker |
| Drukvlakschakelaar | Nee |
| Verlichting | Nee |
| Samenstelling | Basiselement met centrale afdekplaat |
| Met montageplaat | Nee |
| Inbouwdiepte | 10 mm |
| Schakelstroom voor fluorescentielmp | 16 AX |
| Functie verlichting | N.v.t. |
| Categorieën |
Antraciet
Integro Hager berker Schakelmateriaal |
Hager Berker
» Meer informatie over Hager BerkerArtikelnummer: 10988575
Fabrikantnummer: 936562505