Inbouwraam Volta, 4 rijen, met deur - VZ104N
Artikelnummer: 26646450 | Fabrikantnummer: VZ104N | EAN: 3250616666092
Het productnummer van de fabrikant is VZ104N. Het EAN nummer is 3250616666092. Het interne artikelnummer is 26646450.
| Klasse |
Deur/bedieningstableau voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Volta
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Wit |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Diepte | 36 mm |
| Uitvoering als deur voor vergrendeling scheidingsschakelaar | Nee |
| Uitvoering als zichtdeur | Nee |
| Breedte | 348 mm |
| Hoogte | 755.5 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over Hager