Ledvance Vintage 1906 led big decorative bulb with filament-magnetic style 25 3.4W/2700K amber e27 - 4099854173844
Artikelnummer: 23865481 | Fabrikantnummer: 4099854173844 | EAN: 4099854173844
Het productnummer van de fabrikant is 4099854173844. Het EAN nummer is 4099854173844. Het interne artikelnummer is 23865481.
Kleurtemperatuur
Vintage 1906® LED BIG DECORATIVE BULB WITH FILAMENT-MAGNETIC STYLE 3.4
Productvoordelen
- Lager energieverbruik dan gloeilampen of halogeenlampen
- Onmiddellijk 100 % licht, geen opwarmtijd
- Kan eenvoudig worden gemonteerd in plaats van gewone gloeilampen
- Type bescherming: IP20, Ideaal voor gebruik binnenshuis
- Decoratieve lampen met innovatieve LED "filament-magnetic" technologie
- Geen filamenthouder: perfect voor decoratieve installaties
- Beschikbaar in diverse ballonvormen en diameters
Toepassingsgebieden
- Perfect voor decoratieve installaties
- Huishoudelijke applicaties
- Algemene verlichting
Productkenmerken
- Levensduur: max. 15.000 u
- Goede lichtkwaliteit; kleurweergave-index Ra: ≥ 80; constante chromaticiteit
- Lamp gemaakt van kunststof
- Verkrijgbaar met kleurtemperatuur: 2.700 K, 1.800 K
- Aangenaam licht: Warm witte comfort lichtkleur
- Direct inzetbaar als armatuur
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Osram
Toon alle producten van Osram |
| Serie |
Vintage 1906® LED BIG DECORATIVE BU
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Lengte | 300 mm |
| Voet | E27 |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 4 kWh |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Lampvorm | Bol |
| Diameter | 250 mm |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 73 lm/W |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Nom. stroom | 30 - 30 mA |
| Filament lamp | Ja |
| Min. aantal schakelcycli | 100000 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Lichtstroom | 250 - 250 lm |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Kleur | Amber (barnsteen) |
| Lampvermogen | 3.4 - 3.4 W |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 250 lm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Stralingshoek | 320 - 320 ° |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Kunststof |
| Totale harmonische vervorming (THD) | % |
| Vermogensfactor | |
| Lichtsterkte | cd |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Ledvance Vintage 1906 led big decorative bulb with filament-magnetic style 27 4.0W/2700K amber e27
Artikelnummer: 23865482
Fabrikantnummer: 4099854173882
Ledvance Vintage 1906 led big decorative bulb with filament-magnetic style 10 4.0W/1800K smoke e27
Artikelnummer: 23865483
Fabrikantnummer: 4099854173943
Ledvance Vintage 1906 led big decorative bulb with filament-magnetic style 12 4.0W/1800K smoke e27
Artikelnummer: 23865484
Fabrikantnummer: 4099854173981
Ledvance Vintage 1906 led big decorative bulb with filament-magnetic style 6 4.0W/1800K smoke e27
Artikelnummer: 23865485
Fabrikantnummer: 4099854173929
Ledvance Decor Stick Floor Beige Decor Stick floor beige tall e27
Artikelnummer: 23882311
Fabrikantnummer: 4058075833050
Ledvance Decor Stick Floor Beige Decor Stick floor beige short e27
Artikelnummer: 23882312
Fabrikantnummer: 4058075833074
Ledvance Decor Stick Floor Beige Decor Stick floor beige 2xe27
Artikelnummer: 23882313
Fabrikantnummer: 4058075833098
Ledvance Decor Stick Floor Beige Decor Stick floor beige 3xe27
Artikelnummer: 23882314
Fabrikantnummer: 4058075833111
Osram BIG DEC B FIL-MAG 2.5
Artikelnummer: 24088010
Fabrikantnummer: 4099854173806
Osram VINTAGE 1906 LED DECORATIVE BULB WI Vintage 1906 led decorative bulb with filament-magnetic style dimmable
Artikelnummer: 24113945
Fabrikantnummer: 4058075836365
Osram VINTAGE 1906 LED DECORATIVE BULB WI Vintage 1906 led decorative bulb with filament-magnetic style dimmable
Artikelnummer: 24113946
Fabrikantnummer: 4058075836389
Osram VINTAGE 1906 LED DECORATIVE BULB WI Vintage 1906 led decorative bulb with filament-magnetic style dimmable
Artikelnummer: 24113947
Fabrikantnummer: 4058075836426
Osram VINTAGE 1906 LED DECORATIVE BULB WI Vintage 1906 led decorative bulb with filament-magnetic style dimmable
Artikelnummer: 24113948
Fabrikantnummer: 4058075836402
Osram VINTAGE 1906 LED DECORATIVE BULB WI Vintage 1906 led decorative bulb with filament-magnetic style dimmable
Artikelnummer: 24113950
Fabrikantnummer: 4058075836464
Osram VINTAGE 1906 LED DECORATIVE BULB WI Vintage 1906 led decorative bulb with filament-magnetic style dimmable
Artikelnummer: 24113952
Fabrikantnummer: 4058075836501
Osram VINTAGE 1906 LED DECORATIVE BULB WI Vintage 1906 led decorative bulb with filament-magnetic style dimmable
Artikelnummer: 24113949
Fabrikantnummer: 4058075836440
Artikelnummer: 23865481
Fabrikantnummer: 4099854173844