Legrand Autotransfo driefasig besch.400/230 V omkeerbaar-1,6 kva - 042200
Artikelnummer: 20781448 | Fabrikantnummer: 042200 | EAN: 3245060422004
Het productnummer van de fabrikant is 042200. Het EAN nummer is 3245060422004. Het interne artikelnummer is 20781448.
| Klasse |
3-fase stuurtransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Legrand
Toon alle producten van Legrand |
| Serie |
componenten
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 240 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP21 |
| Kortsluitvast | Nee |
| Hoogte | 270 mm |
| Diepte | 190 mm |
| Uitgevoerd als scheidingstrafo | Nee |
| Uitgevoerd als veiligheidstrafo | Nee |
| Isolatiemateriaal-klasse conform IEC 85 | B |
| Uitgevoerd als spaartransformator | Ja |
| Meetvermogen | 1600 VA |
| Type schakeling | YY |
| Secundaire spanning 1 | 230 - 230 V |
| Primaire spanning 1 | 400 - 400 V |
| Relatieve kortsluitspanning Uk | 3.6 % |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Legrand
Legrand Nederland is wereldwijd specialist in elektrotechnische en digitale infrastructuur in een gebouw. Legrand richt zich in Nederland op de woning- en utiliteitsbouw, machine- en paneelbouw en industrie. Zowel voor energiedistributie, communicatienetwerken als gebouwautomatisering. Alle systemen zijn optimaal op elkaar afgestemd en daardoor eenvoudig, veilig en snel te monteren. Legrand Nederland streeft een leidende positie na als totaalleverancier binnen gebouw gebonden elektrotechnische en digitale systemen.
» Meer informatie over LegrandArtikelnummer: 20781448
Fabrikantnummer: 042200