Legrand Autotransfo driefasig besch.400/230 V omkeerbaar-4 kva - 042202
Artikelnummer: 20781553 | Fabrikantnummer: 042202 | EAN: 3245060422028
Het productnummer van de fabrikant is 042202. Het EAN nummer is 3245060422028. Het interne artikelnummer is 20781553.
| Klasse |
3-fase stuurtransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Legrand
Toon alle producten van Legrand |
| Serie |
componenten
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 370 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP21 |
| Kortsluitvast | Nee |
| Hoogte | 330 mm |
| Diepte | 190 mm |
| Uitgevoerd als scheidingstrafo | Nee |
| Uitgevoerd als veiligheidstrafo | Nee |
| Isolatiemateriaal-klasse conform IEC 85 | B |
| Relatieve kortsluitspanning Uk | 2.2 % |
| Uitgevoerd als spaartransformator | Ja |
| Type schakeling | YY |
| Secundaire spanning 1 | 230 - 230 V |
| Primaire spanning 1 | 400 - 400 V |
| Meetvermogen | 4000 VA |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Legrand
Legrand Nederland is wereldwijd specialist in elektrotechnische en digitale infrastructuur in een gebouw. Legrand richt zich in Nederland op de woning- en utiliteitsbouw, machine- en paneelbouw en industrie. Zowel voor energiedistributie, communicatienetwerken als gebouwautomatisering. Alle systemen zijn optimaal op elkaar afgestemd en daardoor eenvoudig, veilig en snel te monteren. Legrand Nederland streeft een leidende positie na als totaalleverancier binnen gebouw gebonden elektrotechnische en digitale systemen.
» Meer informatie over LegrandArtikelnummer: 20781553
Fabrikantnummer: 042202