Legrand Autotransfo driefasig N.besch.400/230 V omkeerbaar-2,5 kva - 042211
Artikelnummer: 20780951 | Fabrikantnummer: 042211 | EAN: 3245060422110
Het productnummer van de fabrikant is 042211. Het EAN nummer is 3245060422110. Het interne artikelnummer is 20780951.
| Klasse |
3-fase stuurtransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Legrand
Toon alle producten van Legrand |
| Serie |
componenten
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 220 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Hoogte | 235 mm |
| Kortsluitvast | Nee |
| Diepte | 132 mm |
| Uitgevoerd als scheidingstrafo | Nee |
| Uitgevoerd als veiligheidstrafo | Nee |
| Isolatiemateriaal-klasse conform IEC 85 | B |
| Meetvermogen | 2500 VA |
| Uitgevoerd als spaartransformator | Ja |
| Type schakeling | YY |
| Secundaire spanning 1 | 230 - 230 V |
| Relatieve kortsluitspanning Uk | 2.6 % |
| Primaire spanning 1 | 400 - 400 V |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Legrand
Legrand Nederland is wereldwijd specialist in elektrotechnische en digitale infrastructuur in een gebouw. Legrand richt zich in Nederland op de woning- en utiliteitsbouw, machine- en paneelbouw en industrie. Zowel voor energiedistributie, communicatienetwerken als gebouwautomatisering. Alle systemen zijn optimaal op elkaar afgestemd en daardoor eenvoudig, veilig en snel te monteren. Legrand Nederland streeft een leidende positie na als totaalleverancier binnen gebouw gebonden elektrotechnische en digitale systemen.
» Meer informatie over LegrandArtikelnummer: 20780951
Fabrikantnummer: 042211