Legrand Transformator 1-fase stuurtransformator 230-400V 2000va - 042288
Artikelnummer: 20474673 | Fabrikantnummer: 042288 | EAN: 3245060422882
Het productnummer van de fabrikant is 042288. Het EAN nummer is 3245060422882. Het interne artikelnummer is 20474673.
| Klasse |
1-fase stuurtransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Legrand
Toon alle producten van Legrand |
| Serie |
componenten
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Breedte | 270 mm |
| Hoogte | 150 mm |
| Kortsluitvast | Nee |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Diepte | 190 mm |
| Geschikt voor printmontage | Nee |
| Ringkern | Nee |
| Uitgevoerd als scheidingstrafo | Nee |
| Uitgevoerd als veiligheidstrafo | Nee |
| Isolatiemateriaal-klasse conform IEC 85 | B |
| (Meet)schijnvermogen | 2000 VA |
| Uitgevoerd als spaartransformator | Ja |
| Secundaire spanning 1 | 230 - 230 V |
| Relatieve kortsluitspanning Uk | 2.6 % |
| Primaire spanning 1 | 400 - 400 V |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Legrand
Legrand Nederland is wereldwijd specialist in elektrotechnische en digitale infrastructuur in een gebouw. Legrand richt zich in Nederland op de woning- en utiliteitsbouw, machine- en paneelbouw en industrie. Zowel voor energiedistributie, communicatienetwerken als gebouwautomatisering. Alle systemen zijn optimaal op elkaar afgestemd en daardoor eenvoudig, veilig en snel te monteren. Legrand Nederland streeft een leidende positie na als totaalleverancier binnen gebouw gebonden elektrotechnische en digitale systemen.
» Meer informatie over LegrandArtikelnummer: 20474673
Fabrikantnummer: 042288