Legrand Console PC21S L800 elvz - CM557910
Artikelnummer: 20509440 | Fabrikantnummer: CM557910 | EAN: 3599075579100
Het productnummer van de fabrikant is CM557910. Het EAN nummer is 3599075579100. Het interne artikelnummer is 20509440.
| Klasse |
Ophangprofiel kabeldraagsysteem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Legrand
Toon alle producten van Legrand |
| Serie |
Cablofil
Toon alle producten in deze serie |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Materiaal | Staal |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Lengte | 800 mm |
| Profielbreedte | 41 mm |
| Draaglast | 0.24 kN |
| Profielhoogte | 21 mm |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Model | C-profiel |
| Categorieën |
Leidingwegen en kabeldraagsystemen
Installatiebuis kabelgoot |
Legrand
Legrand Nederland is wereldwijd specialist in elektrotechnische en digitale infrastructuur in een gebouw. Legrand richt zich in Nederland op de woning- en utiliteitsbouw, machine- en paneelbouw en industrie. Zowel voor energiedistributie, communicatienetwerken als gebouwautomatisering. Alle systemen zijn optimaal op elkaar afgestemd en daardoor eenvoudig, veilig en snel te monteren. Legrand Nederland streeft een leidende positie na als totaalleverancier binnen gebouw gebonden elektrotechnische en digitale systemen.
» Meer informatie over Legrand