Legrand DMX3 24vac/VDC externe voeding TBV MP4 - 028806
Artikelnummer: 20457673 | Fabrikantnummer: 028806 | EAN: 3245060288068
Het productnummer van de fabrikant is 028806. Het EAN nummer is 3245060288068. Het interne artikelnummer is 20457673.
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Legrand
Toon alle producten van Legrand |
| Serie |
Air Circuit Breaker
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 105 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Diepte | 50 mm |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| Secundaire spanning instelbaar | Nee |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Kortsluitvast | Ja |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Uitgangsspanning geregeld | Nee |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Inbouwhoogte | 105 mm |
| Directe montage mogelijk | Ja |
| Max. uitgangsstroom 1 | 0.25 A |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 12 V |
| Breedte | 35.6 mm |
| 1e Secundaire spanning | 21.6 - 26.4 V |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 0.25 A |
| 2e Secundaire spanning | 12 - 12 V |
| Nom. uitgangsspanning 2 | 12 V |
| Nom. uitgangsspanning 3 | 12 V |
| 3e Secundaire spanning | 12 - 12 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 21.6 - 26.4 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 21.6 - 26.4 V |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 21.6 - 26.4 V |
| Max. uitgangsstroom 2 | 0.25 A |
| Max. uitgangsstroom 3 | 0.25 A |
| Nom. uitgangsstroom 2 | 0.25 A |
| Nom. uitgangsstroom 3 | 0.25 A |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Legrand
Legrand Nederland is wereldwijd specialist in elektrotechnische en digitale infrastructuur in een gebouw. Legrand richt zich in Nederland op de woning- en utiliteitsbouw, machine- en paneelbouw en industrie. Zowel voor energiedistributie, communicatienetwerken als gebouwautomatisering. Alle systemen zijn optimaal op elkaar afgestemd en daardoor eenvoudig, veilig en snel te monteren. Legrand Nederland streeft een leidende positie na als totaalleverancier binnen gebouw gebonden elektrotechnische en digitale systemen.
» Meer informatie over Legrand