Legrand Lexic lastscheider ip30 3P 4000a - 028688
Artikelnummer: 20362055 | Fabrikantnummer: 028688 | EAN: 3245060286880
Het productnummer van de fabrikant is 028688. Het EAN nummer is 3245060286880. Het interne artikelnummer is 20362055.
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Legrand
Toon alle producten van Legrand |
| Serie |
Air Circuit Breaker
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 273 mm |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 3 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 4 |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 4 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 4 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Ja |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Kleur bedieningselement | Grijs |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Ja |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Ja |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Ja |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP30 |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 230 - 690 V |
| Diepte | 223.5 mm |
| Nom. continustroom Iu | 4000 A |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 85 kA |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 4000 A |
| Uitvoering van het bedieningselement | Druktoets |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 1600 kW |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 85 kA |
| Hoogte | 414 mm |
| Geschikt voor vloermontage | Ja |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Legrand
Legrand Nederland is wereldwijd specialist in elektrotechnische en digitale infrastructuur in een gebouw. Legrand richt zich in Nederland op de woning- en utiliteitsbouw, machine- en paneelbouw en industrie. Zowel voor energiedistributie, communicatienetwerken als gebouwautomatisering. Alle systemen zijn optimaal op elkaar afgestemd en daardoor eenvoudig, veilig en snel te monteren. Legrand Nederland streeft een leidende positie na als totaalleverancier binnen gebouw gebonden elektrotechnische en digitale systemen.
» Meer informatie over Legrand