Legrand DPX3 250 electronisch 3 polig 250a ka-waarde 70ka - 420639
Artikelnummer: 22390602 | Fabrikantnummer: 420639 | EAN: 3245064206396
Het productnummer van de fabrikant is 420639. Het EAN nummer is 3245064206396. Het interne artikelnummer is 22390602.
DPX³ 250 Vermogenautomaat electronisch, aantal polen 3, amperage 250A, kortsluitafschakelvermogen 70kA. Voorzien van kooiklemmen voor flexibele kabel max.120mm² of massieve kabel max.150mm². Beveiligd tegen overbelasting. Conform IEC 60947-2.
| Klasse |
Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Legrand
Toon alle producten van Legrand |
| Serie |
Vermogensschakelaar
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Aantal polen | 3 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 1 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 1 |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Voorzijde |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 250 A |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 70 kA |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Omegarailmontage optioneel | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Ja |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 150 - 2500 A |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 100 - 250 A |
| Met tripcontact | Ja |
| Nom. spanning | 220 - 690 V |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 150 - 2500 A |
| Uitvoering van het bedieningselement | Knevelgreep |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Ja |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Legrand
Legrand Nederland is wereldwijd specialist in elektrotechnische en digitale infrastructuur in een gebouw. Legrand richt zich in Nederland op de woning- en utiliteitsbouw, machine- en paneelbouw en industrie. Zowel voor energiedistributie, communicatienetwerken als gebouwautomatisering. Alle systemen zijn optimaal op elkaar afgestemd en daardoor eenvoudig, veilig en snel te monteren. Legrand Nederland streeft een leidende positie na als totaalleverancier binnen gebouw gebonden elektrotechnische en digitale systemen.
» Meer informatie over LegrandArtikelnummer: 22390602
Fabrikantnummer: 420639