Legrand Gefilterde voeding 48VDC 10a 480W - 047044
Artikelnummer: 20457678 | Fabrikantnummer: 047044 | EAN: 3245060470449
Het productnummer van de fabrikant is 047044. Het EAN nummer is 3245060470449. Het interne artikelnummer is 20457678.
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Legrand
Toon alle producten van Legrand |
| Serie |
componenten
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 158 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Secundaire spanning instelbaar | Nee |
| Kortsluitvast | Ja |
| Gestabiliseerd | Nee |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Uitgangsspanning geregeld | Nee |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Diepte | 206 mm |
| Inbouwbreedte | 206 mm |
| Directe montage mogelijk | Ja |
| Vermogensafgifte | 480 W |
| Max. uitgangsstroom 1 | 10 A |
| Opgenomen vermogen | 480 VA |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 10 A |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 48 V |
| Hoogte | 218 mm |
| 1e Secundaire spanning | 48 - 48 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 230 - 400 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 230 - 400 V |
| Inbouwhoogte | 218 mm |
| Geschikt voor railmontage | Nee |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Legrand
Legrand Nederland is wereldwijd specialist in elektrotechnische en digitale infrastructuur in een gebouw. Legrand richt zich in Nederland op de woning- en utiliteitsbouw, machine- en paneelbouw en industrie. Zowel voor energiedistributie, communicatienetwerken als gebouwautomatisering. Alle systemen zijn optimaal op elkaar afgestemd en daardoor eenvoudig, veilig en snel te monteren. Legrand Nederland streeft een leidende positie na als totaalleverancier binnen gebouw gebonden elektrotechnische en digitale systemen.
» Meer informatie over Legrand