Legrand Vermogensschakelaar Gesloten Stroomtransformator Ø140MM, max.1200a. - 026095
Artikelnummer: 22388752 | Fabrikantnummer: 026095 | EAN: 3245060260958
Het productnummer van de fabrikant is 026095. Het EAN nummer is 3245060260958. Het interne artikelnummer is 22388752.
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Legrand
Toon alle producten van Legrand |
| Serie |
Vermogensschakelaar
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Primaire meetstroomsterkte In | 250 A |
| Geijkt | Ja |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Snapbevestiging | Nee |
| Openingsdiameter | 140 mm |
| Secundaire nom. stroom | 0.3 A |
| Aansluiting secundair | Schroefaansluiting |
| Model | Beschermstroomomvormer |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Legrand
Legrand Nederland is wereldwijd specialist in elektrotechnische en digitale infrastructuur in een gebouw. Legrand richt zich in Nederland op de woning- en utiliteitsbouw, machine- en paneelbouw en industrie. Zowel voor energiedistributie, communicatienetwerken als gebouwautomatisering. Alle systemen zijn optimaal op elkaar afgestemd en daardoor eenvoudig, veilig en snel te monteren. Legrand Nederland streeft een leidende positie na als totaalleverancier binnen gebouw gebonden elektrotechnische en digitale systemen.
» Meer informatie over LegrandArtikelnummer: 22388752
Fabrikantnummer: 026095