Legrand Half-inb.WCD ZLS 24VDC 16a 2p+a hypra ip44-kunststof - 052405
Artikelnummer: 20828822 | Fabrikantnummer: 052405 | EAN: 3245060524050
Het productnummer van de fabrikant is 052405. Het EAN nummer is 3245060524050. Het interne artikelnummer is 20828822.
| Klasse |
CEE-contactdoos, aanbouw
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Legrand
Toon alle producten van Legrand |
| Serie |
CEE materiaal
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Aantal polen | 2 |
| Materiaal | Kunststof |
| Insteekrichting | Recht |
| Aansluittechniek | Schroefklem |
| RAL-nummer | 7030 |
| Militaire uitvoering | Nee |
| IEC-stroomsterkte | 16 A |
| Spanning volgens EN 60309-2 | 40-50 V (50+60 Hz) wit |
| Kenkleur | Wit |
| Uurstand | 10 h |
| Boorgatafstand verticaal | 60 mm |
| Boorgatafstand horizontaal | 52 mm |
| Flensmaat verticaal | 72 mm |
| Flensmaat horizontaal | 64 mm |
| Categorieën |
Materialen voor schakelen en besturen laagspanning
Industrieel |
Legrand
Legrand Nederland is wereldwijd specialist in elektrotechnische en digitale infrastructuur in een gebouw. Legrand richt zich in Nederland op de woning- en utiliteitsbouw, machine- en paneelbouw en industrie. Zowel voor energiedistributie, communicatienetwerken als gebouwautomatisering. Alle systemen zijn optimaal op elkaar afgestemd en daardoor eenvoudig, veilig en snel te monteren. Legrand Nederland streeft een leidende positie na als totaalleverancier binnen gebouw gebonden elektrotechnische en digitale systemen.
» Meer informatie over LegrandArtikelnummer: 20828822
Fabrikantnummer: 052405