Legrand Componenten Isol.Trafo 3F 400V / 400V-100kva - 142833
Artikelnummer: 22390124 | Fabrikantnummer: 142833 | EAN: 3414970544940
Het productnummer van de fabrikant is 142833. Het EAN nummer is 3414970544940. Het interne artikelnummer is 22390124.
| Klasse |
3-fase stuurtransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Legrand
Toon alle producten van Legrand |
| Serie |
componenten
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP21 |
| Hoogte | 800 mm |
| Kortsluitvast | Nee |
| Diepte | 740 mm |
| Breedte | 670 mm |
| Uitgevoerd als spaartransformator | Nee |
| Uitgevoerd als veiligheidstrafo | Nee |
| Uitgevoerd als scheidingstrafo | Ja |
| Relatieve kortsluitspanning Uk | 4.1 % |
| Isolatiemateriaal-klasse conform IEC 85 | H |
| Type schakeling | DY |
| Secundaire spanning 1 | 400 - 400 V |
| Primaire spanning 1 | 400 - 400 V |
| Meetvermogen | 100000 VA |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Legrand
Legrand Nederland is wereldwijd specialist in elektrotechnische en digitale infrastructuur in een gebouw. Legrand richt zich in Nederland op de woning- en utiliteitsbouw, machine- en paneelbouw en industrie. Zowel voor energiedistributie, communicatienetwerken als gebouwautomatisering. Alle systemen zijn optimaal op elkaar afgestemd en daardoor eenvoudig, veilig en snel te monteren. Legrand Nederland streeft een leidende positie na als totaalleverancier binnen gebouw gebonden elektrotechnische en digitale systemen.
» Meer informatie over LegrandArtikelnummer: 22390124
Fabrikantnummer: 142833