Legrand Isol.trafo 3F 400V / 400V-160kva - 142835
Artikelnummer: 22390126 | Fabrikantnummer: 142835 | EAN: 3414970544964
Het productnummer van de fabrikant is 142835. Het EAN nummer is 3414970544964. Het interne artikelnummer is 22390126.
| Klasse |
3-fase stuurtransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Legrand
Toon alle producten van Legrand |
| Serie |
componenten
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP21 |
| Kortsluitvast | Nee |
| Breedte | 820 mm |
| Uitgevoerd als spaartransformator | Nee |
| Uitgevoerd als veiligheidstrafo | Nee |
| Uitgevoerd als scheidingstrafo | Ja |
| Isolatiemateriaal-klasse conform IEC 85 | H |
| Relatieve kortsluitspanning Uk | 3.7 % |
| Type schakeling | DY |
| Secundaire spanning 1 | 400 - 400 V |
| Primaire spanning 1 | 400 - 400 V |
| Hoogte | 940 mm |
| Diepte | 880 mm |
| Meetvermogen | 160000 VA |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Legrand
Legrand Nederland is wereldwijd specialist in elektrotechnische en digitale infrastructuur in een gebouw. Legrand richt zich in Nederland op de woning- en utiliteitsbouw, machine- en paneelbouw en industrie. Zowel voor energiedistributie, communicatienetwerken als gebouwautomatisering. Alle systemen zijn optimaal op elkaar afgestemd en daardoor eenvoudig, veilig en snel te monteren. Legrand Nederland streeft een leidende positie na als totaalleverancier binnen gebouw gebonden elektrotechnische en digitale systemen.
» Meer informatie over Legrand