Legrand LCS2 componenten uitbouw kast bevestigingsset H1858MM B25MM D73MM - 046575
Artikelnummer: 20772933 | Fabrikantnummer: 046575 | EAN: 3414970330376
Het productnummer van de fabrikant is 046575. Het EAN nummer is 3414970330376. Het interne artikelnummer is 20772933.
| Klasse |
Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Legrand
Toon alle producten van Legrand |
| Serie |
LCS3
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 25 mm |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 0 mm |
| Diepte | 73 mm |
| RAL-nummer | 0 |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 71 mm |
| Hoogte | 1858 mm |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 1858 mm |
| Model | Bevestigingsset |
| Categorieën | Groepenkasten |
Legrand
Legrand Nederland is wereldwijd specialist in elektrotechnische en digitale infrastructuur in een gebouw. Legrand richt zich in Nederland op de woning- en utiliteitsbouw, machine- en paneelbouw en industrie. Zowel voor energiedistributie, communicatienetwerken als gebouwautomatisering. Alle systemen zijn optimaal op elkaar afgestemd en daardoor eenvoudig, veilig en snel te monteren. Legrand Nederland streeft een leidende positie na als totaalleverancier binnen gebouw gebonden elektrotechnische en digitale systemen.
» Meer informatie over LegrandArtikelnummer: 20772933
Fabrikantnummer: 046575