Legrand Vermogensschakelaar Gesloten Stroomtransformator Ø80MM, max.400a. - 026093
Artikelnummer: 22388750 | Fabrikantnummer: 026093 | EAN: 3245060260934
Het productnummer van de fabrikant is 026093. Het EAN nummer is 3245060260934. Het interne artikelnummer is 22388750.
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Legrand
Toon alle producten van Legrand |
| Serie |
Vermogensschakelaar
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Geijkt | Ja |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Snapbevestiging | Nee |
| Openingsdiameter | 80 mm |
| Secundaire nom. stroom | 0.05 A |
| Primaire meetstroomsterkte In | 170 A |
| Aansluiting secundair | Schroefaansluiting |
| Model | Beschermstroomomvormer |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Legrand
Legrand Nederland is wereldwijd specialist in elektrotechnische en digitale infrastructuur in een gebouw. Legrand richt zich in Nederland op de woning- en utiliteitsbouw, machine- en paneelbouw en industrie. Zowel voor energiedistributie, communicatienetwerken als gebouwautomatisering. Alle systemen zijn optimaal op elkaar afgestemd en daardoor eenvoudig, veilig en snel te monteren. Legrand Nederland streeft een leidende positie na als totaalleverancier binnen gebouw gebonden elektrotechnische en digitale systemen.
» Meer informatie over LegrandArtikelnummer: 22388750
Fabrikantnummer: 026093