Legrand Lexic stroomverdeler 4P 400a - 037308
Artikelnummer: 20475883 | Fabrikantnummer: 037308 | EAN: 3245060373085
Het productnummer van de fabrikant is 037308. Het EAN nummer is 3245060373085. Het interne artikelnummer is 20475883.
| Klasse |
Klemmenkast
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Legrand
Toon alle producten van Legrand |
| Serie |
Stroomverdeling
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 270 mm |
| Montagewijze | Opbouw |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Lengte | 460 mm |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Diepte | 107 mm |
| Kleur | Grijs |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Functiebehoud | Geen |
| Dekselbevestiging | Geschroefd |
| Aanbouwmogelijkheid | Nee |
| Met transparant deksel | Ja |
| Met deksel | Ja |
| Max. aderdoorsnede | 70 mm² |
| Verzegelbaar | Nee |
| Nom. isolatiespanning Ui | 1000 V |
| Type invoer | Kabel |
| Aantal aansluitklemmen | 23 |
| Gebruikstemperatuur | -5 - 40 °C |
| Aantal invoeren | 21 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Legrand
Legrand Nederland is wereldwijd specialist in elektrotechnische en digitale infrastructuur in een gebouw. Legrand richt zich in Nederland op de woning- en utiliteitsbouw, machine- en paneelbouw en industrie. Zowel voor energiedistributie, communicatienetwerken als gebouwautomatisering. Alle systemen zijn optimaal op elkaar afgestemd en daardoor eenvoudig, veilig en snel te monteren. Legrand Nederland streeft een leidende positie na als totaalleverancier binnen gebouw gebonden elektrotechnische en digitale systemen.
» Meer informatie over Legrand