Legrand Modulaire voeding 24VDC 12W 0,5a - 413107
Artikelnummer: 10452835 | Fabrikantnummer: 413107 | EAN: 3245064131070
Het productnummer van de fabrikant is 413107. Het EAN nummer is 3245064131070. Het interne artikelnummer is 10452835.
| Klasse |
Universele voedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Legrand
Toon alle producten van Legrand |
| Serie |
componenten
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 89 mm |
| Hoogte | 95 mm |
| Diepte | 66 mm |
| Secundaire spanning instelbaar | Nee |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroef-/veerklemaansluiting |
| Kortsluitvast | Nee |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Max. uitgangsstroom 1 | 0.5 A |
| Vermogensafgifte | 12 W |
| Opgenomen vermogen | 7.1 VA |
| 1e Secundaire spanning bij DC | 24 - 24 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 215 - 245 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 215 - 245 V |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Legrand
Legrand Nederland is wereldwijd specialist in elektrotechnische en digitale infrastructuur in een gebouw. Legrand richt zich in Nederland op de woning- en utiliteitsbouw, machine- en paneelbouw en industrie. Zowel voor energiedistributie, communicatienetwerken als gebouwautomatisering. Alle systemen zijn optimaal op elkaar afgestemd en daardoor eenvoudig, veilig en snel te monteren. Legrand Nederland streeft een leidende positie na als totaalleverancier binnen gebouw gebonden elektrotechnische en digitale systemen.
» Meer informatie over Legrand